Hororové filmy online

Tu nájdete všetky filmy, ktoré spadajú pod horor filmový žáner. Nájdite si hororové filmy online podľa svojej chuti.

Drákula (TV seriál) (2013)

film
Drákula (TV seriál)

Film Drákula (TV seriál) je dráma, horor, seriály, česky ho nájdete pod názvom Drákula cz dabing a v originálnom znení to je Dracula. Bol natočený v USA v roku 2013, režíruje ho Cole Haddon a dĺžka filmu je 43 minút.

Hemlock Grove (TV seriál) (2013)

film
Hemlock Grove (TV seriál)

Film Hemlock Grove (TV seriál) je horor, mysteriózny, seriály, thriller, a v originálnom znení to je Hemlock Grove. Bol natočený v USA v roku 2013, režíruje ho Deran Sarafian, T.J. Scott, David Semel, David Straiton, Eli Roth, Vincenzo Natali a dĺžka filmu je 23x45 minút.

The Originals (TV seriál) (2013)

film
The Originals (TV seriál)

Film The Originals (TV seriál) je dráma, horor, sci-fi, seriály, Bol natočený v USA v roku 2013, režíruje ho Julie Plec a dĺžka filmu je 45 minút.

Dominion (TV seriál) (2014)

film
Dominion (TV seriál)

Film Dominion (TV seriál) je akčný, dráma, fantasy, horor, seriály, a v originálnom znení to je Dominion . Bol natočený v USA v roku 2014, režíruje ho Scott Charles Stewart a dĺžka filmu je 90 minút.

Salem (TV seriál) (2014)

film
Salem (TV seriál)

Film Salem (TV seriál) je dráma, fantasy, horor, thriller, a v originálnom znení to je Salem . Bol natočený v USA v roku 2014, režíruje ho Richard Shepard a dĺžka filmu je 9x60 minút.

From Dusk Till Dawn: The Series (TV seriál) (2014)

film
From Dusk Till Dawn: The Series (TV seriál)

Film From Dusk Till Dawn: The Series (TV seriál) je akčný, horor, krimi, seriály, thriller, a v originálnom znení to je From Dusk Till Dawn: The Series. Bol natočený v USA v roku 2014, režíruje ho Robert Rodriguez, Joe Menendez, Eduardo Sánchez, Nick Copus a dĺžka filmu je 5x45 minút.

Stránka 1 z 961234...1020...Posledná »