Sci-Fi filmy online

Tu nájdete všetky filmy, ktoré spadajú pod sci-fi filmový žáner. Nájdite si sci-fi filmy online podľa svojej chuti.

Left Behind (2014)

film
Left Behind

Film Left Behind je akčný, sci-fi, thriller, česky ho nájdete pod názvom cz dabing a v originálnom znení to je Left Behind. Bol natočený v USA v roku 2014, režíruje ho Vic Armstrong a dĺžka filmu je 110 minút.

Defiance (TV seriál) (2013)

film
Defiance (TV seriál)

Film Defiance (TV seriál) je akčný, dráma, sci-fi, seriály, a v originálnom znení to je Defiance. Bol natočený v USA v roku 2013, režíruje ho Scott Charles Stewart a dĺžka filmu je 43 minút.

Avengers – Sjednocení (TV seriál) (2013)

film
Avengers – Sjednocení (TV seriál)

Film Avengers – Sjednocení (TV seriál) je akčný, animovaný, dobrodružný, sci-fi, seriály, česky ho nájdete pod názvom Avengers - Sjednocení cz dabing a v originálnom znení to je Avengers Assemble . Bol natočený v USA v roku 2013, a dĺžka filmu je 23 minút.

The Tomorrow People (TV seriál) (2013)

film
The Tomorrow People (TV seriál)

Film The Tomorrow People (TV seriál) je dráma, sci-fi, seriály, a v originálnom znení to je The Tomorrow People. Bol natočený v USA v roku 2013, režíruje ho Danny Cannon a dĺžka filmu je 60 minút.

Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

film
Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál)

Film Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) je akčný, dráma, sci-fi, seriály, a v originálnom znení to je Agents of S.H.I.E.L.D.. Bol natočený v USA v roku 2013, režíruje ho Joss Whedon, David Straiton, Milan Cheylov, Roxann Dawson, Jonathan Frakes a dĺžka filmu je 22x45 minút.

Under the Dome (TV seriál) (2013)

film
Under the Dome (TV seriál)

Film Under the Dome (TV seriál) je dráma, mysteriózny, sci-fi, seriály, a v originálnom znení to je Under the Dome. Bol natočený v USA v roku 2013, režíruje ho Niels Arden Oplev, Jack Bender a dĺžka filmu je 45 minút.

Stránka 1 z 641234...1020...Posledná »