film
Expendables: Postradatelní 2

Stará dobrá klasika, ktoré toho veľa nechýba k dokonalosti (osobne by som zrýchlil prostredný tretinu). Herci využití takmer dokonale (len minimum priestoru pre jetá Liho zamrzí), akcie kvalitné a nápaditá, hlášok dostatok na to, aby mali fanúšikovia žánru čo citovať do Vianoc a vôbec to celé až nečakane pekne šliape od prvej do poslednej minúty. Ak sa jednotke úplne nepodarilo naplniť koncept oživlých osemdesiatok, tu to máme v plnej paľbe. Tradične potiahne za ucho pár mouder, ale zober to čert. Prečo si občas niečo nevyslechnout, keď to má tak peknú omáčku? Na čistých päť Expendables 2 nemajú, ale ak som jedičce dal ľahko lepšiu štvorku, dvojke musím dať slabšie päťku. Už kvôli Chuckovi. Ďalšie hodnotenie: Objektívne, sa stopáž pod dve hodiny jednoducho nemôžete dať všetkým borcom priestor, ktorý by si nepochybne zaslúžili, inak po všetkých čistá akčná jazda, ktorá funguje presne tak, ako som si želal, pretože toto nie je podceňovanie Fanúšikovská inteligencie, toto je jediná cesta k tomu , ako rozbehnúť ten akčný náter, o ktorý ide až na druhom mieste, pretože na tom prvom sa vezie vlna hlášok, ktoré Tepa do mumifikovaných ikon väčšiny zúčastnených, čím vysielam smerom k filmu druhú výčitku a tou sú doslova zprasené titulky, ktoré toho zabili docela dosť; moment Chuckova nástupu a rozstrieľaná sklo, za ktorým stojí, svätá trojica ', božie, britská férovku Adkins vs. Statham sklamaním, hoci je jasné, že nemohla byť tak ikonická, ako tá Stalloneho proti van Damme.

Film Expendables: Postradatelní 2 je akčný, dobrodružný, thriller, česky ho nájdete pod názvom Expendables: Postradatelní 2 cz dabing a v originálnom znení to je The Expendables 2 . Bol natočený v USA v roku 2012, režíruje ho Simon West a dĺžka filmu je 103 minút. Kino premiéry filmu v Česku 06.09.2012 .

Recenzie a hodnotenia

Tu nájdete odkazy na recenzie a hodnotenia filmu Expendables: Postradatelní 2 na našich aj svetových filmových serveroch.

česky na Csfd » | česky na Fdb » | anglicky na IMDB » | slovensky na Kinema » | česky na Moviezone »

Film hľadáte aj ako:

expendables 2 cz online expendables 2 cz dabing postradatelní 2 online expendables 2 online cz expendables 2 cz dabing online

Pozrite se na oficiálne filmové ukážky

youtube dailymotion vimeo
Kliknite si na ikonu video prehrávača.

Ohodnotiť film:
Loading...Loading...
Expendables: Postradatelní 2, Hodnotenie: 7.9 / 10. Hodnotené 10x Výborný film, odporúčam.

Odporúčame vám pozrieť si aj tieto filmy

Ultimate Spider-Man (TV seriál)

House at the End of the Street

Budem dobrý a dám tomu trojku, aj keď o odporúčací trojke nemôže byť reč. Je to skôr prežil-som-to-vo-zdravie...