film
Being Human (TV seriál)

Po prvej sérii hovorím: Chcem ďalšie! Ja viem že si to maximum možno nezaslúži. Strašne sa mi páči ten nápad, hoci viem že nie je pôvodné, originálne určite zkouknu taky, ale toto som proste videl ako prvý. Takže tak. Niekto môže povedať, že upíri chodia za dňa atp a ja na to odpovedám: Seriem na to. Fakt je mi to fuk, pretože keď sa stále budeme držať starých pravidiel, tak sa nepohneme z miesta. Navyše neviem ako by sa dnešný divák tváril, keby v tom hral Max Schreck čo by gróf Orlok, Lon Chaney ako Wolfman a nejaký ten duch, veď by sme sa u toho posrali od smiechu. Ako fanúšik Vampire the Masquerade sa mi veľmi páčilo členenie upírov, že sú delenie na "rodiny" ktoré ovládajú určitú oblasť, sú podriadení rade najstarších upírov, paráda. Vlastne mi bol Aidan a celá tá upířina asi najsympatickejšie, vlkolaci, tí sú ... No nie je ich proste veľa, nemajú nejakú mytológiu (v seriáli). Aj keď Josh tam samozrejme nie je navyše. Ale priznajme si, upíri sú borci furt, kdežto vlkolaci sú v podstate normálne ľudí, len raz za mesiac sa premení a to navyše nemôžu ovládať, takže to majú fakt úplne na hovno :-) Sally ... Sally mi tam zo začiatku prišla taká mimo diania. Potom ale čo sa vyjavilo čo je Danny zač a tap, tak sa mi páčila aj jej "dejová linka". Čo povedať na záver, zasmial som sa, občas mal sklenej oči, občas tŕpla napätím, zľahol sa, skvelé. Navyše, prekvapila ma pomerne (ne tv seriál) krvavosťou. Ako nie je to žiadne gore, ale aspoň je vidieť, že to nie je pre deti. Navyše v tom predsa umierajú deti a to sa v slušných filmoch a seriáloch nedialo. S napätím očakávam druhú sériu! (A čakanie si možno spríjemníte pozeraním pôvodného seroše)

Film Being Human (TV seriál) je fantasy, horor, seriály, česky ho nájdete pod názvom Cena za lidskost cz dabing a v originálnom znení to je Being Human . Bol natočený v Kanada v roku 2011, režíruje ho Adam Kane, Paolo Barzman, Charles Binamé, Eric Canuel, Jeremiah S. Chechik, Jerry Ciccoritti a dĺžka filmu je 58 minút.

Recenzie a hodnotenia

Tu nájdete odkazy na recenzie a hodnotenia filmu Being Human (TV seriál) na našich aj svetových filmových serveroch.

česky na Csfd » | česky na Fdb » | anglicky na IMDB » |

Film hľadáte aj ako:

being human recenzie serialy online being human being human online sledujeme serialy Being HUMAN online Cena za Lidskost / Being Human / CZ

Pozrite se na oficiálne filmové ukážky

youtube dailymotion vimeo
Kliknite si na ikonu video prehrávača.

Ohodnotiť film:
Loading...Loading...

Odporúčame vám pozrieť si aj tieto filmy

Ultimate Spider-Man (TV seriál)

Awkward. (TV seriál)

Priznajme si, že násťroční outsideri boli naozaj nepopulárne a nevzhľadné naposledy v 80. rokoch. V novom miléniu...