film
13Hrs

To sa takto vezme scenár k amatérskemu pornu odmietnutý štúdiom ako príliš statický, vrazí sa na pár "drobných úprav" katolíckemu cenzori, štedro sa podporí veľkorysým rozpočtom veľkosti dennej tržby somálskeho secondhandu s potravinami, osadí sa ôsmich renomované herci, ktorí doteraz s veľkým úspechom kočovali po suffolkských dedinách s vlastnou dramatizácii Teletubbies a nakoniec to celé natočí na mobil nejaký hustý profík, čo si v živote zrežíroval akurát tak manželku pri análnych hrách, a to ešte s rozporuplným výsledkom. Na svete je filmík ako lusk, kedy partička nesympatických kopýt hodinu a pol prolízá tam a späť otvorom na pôdu, pretože je naháňa monštrum, vyluzující hrozivé "uaaa", tak strašné a krvilačné, že zakaždým, keď sa objaví, roztrasie sa kameramanovi ruky a radšej vždy uhýba pohľadom na xicht nejaké uzjapané ochotníci. Ale aj tak som musel miestami znechutene a vydesene odvracať zrak od brutálnych kulís a masiek! Ono totiž taká kostra, ukradnutá z kabinetu prírodovedy, na ktorú niekto nakydá vedro čohosi, čo po šichte vytreli z podlahy kafilérie, alebo gumové dildo s upírím zuby z Pompa, ktorý sa ku koncu na 30 sekúnd mihne v zábere, nie je naozaj nič pre slabšie povahy! No čo vám budem rozprávať! Proste kúsok, ktorý docent len ozajstní hororov fajnšmekri. Najmä tí po lobotomii.

Film 13Hrs je akčný, horor, a v originálnom znení to je 13Hrs. Bol natočený v Veľká Británia v roku 2010, režíruje ho Jonathan Glendening a dĺžka filmu je 81 minút.

Recenzie a hodnotenia

Tu nájdete odkazy na recenzie a hodnotenia filmu 13Hrs na našich aj svetových filmových serveroch.

česky na Csfd » | anglicky na IMDB » |

Film hľadáte aj ako:

Pozrite se na oficiálne filmové ukážky

youtube dailymotion vimeo
Kliknite si na ikonu video prehrávača.

Ohodnotiť film:
Loading...Loading...

Odporúčame vám pozrieť si aj tieto filmy

G.I. Joe 2: Odveta

Jon Chu | 2013 | USA / Kanada |

Modrá planéta sa ocitla na pokraji skazy vinou intríg mocnej organizácie Cobra, ktorá má s GI Joe nevybavené účty. Ako...

Báječný život po životě

Jon Chu | 2013 | USA / Kanada |

Nie je to úplne zlé. Miestami som sa aj dosť bavil, ale tiež niekedy aj nudil. Námet nie je zlý. Matka chce vydať...